אודותינו

הדרך הטובה ביותר להכיר את הארץ- היא דרך הרגליים, לכן אתר ישראל ב360 לא מהווה תחליף לחוויה האותנטית בטבע, באירועים הגדולים או באתרי המורשת. מה שכן צפיה בתמונות ובטיולים הוירטואלים יתנו לכם חשק לצאת לטייל ברחבי ישראל.
היופי ב360 שהוא מראה לכם את התמונה המלאה, אי אפשר להסתיר דבר מעיני המצלמה ולכן אתם זוכים להרגיש את החוויה המלאה באירוע המוני כמו תפילה בכותל, סיור בשוק מחנה יהודה או מסיבה המונית בתל אביב.

באתר תוכלו למצוא כמה סוגים של צילום ב360.
תמונות סטילס- תמונות רגילות שניתן לסובב על ידי הזזת המסך.

סרטוני וידאו- טיולים וירטואלים בטבע, או במקומות ואירועים עם הרבה אנשים מסביב.  אפשר להזיז את המסך כדי להביט לכל מקום שתרצו.

סיורים וירטואלים- לנווט בתוך תמונות 360 ולעבור מתמונה לתמונה לפי סימון החץ, ממש כמו בגוגל סטריט ויו.

TINY PLANET– תמונות פנורמיות סטטיות עגולות בהן ניתן לראות את כל מה שצולם בזויות מיוחדות. (ניתן להזמין תמונות כדי לתלות על הקיר)

מה עוד?

מדורים נוספים באתר:

טיולים מהעולם– ישראל היא תמצית העולם. יש אצלנו קצת מכל דבר. מדבריות צחיחים, הרים ירוקים, חופים, וקצת שלג בחורף. לכן באתר נראה לכם גם את הנופים של העולם אבל בענק. הרים מושלגים בגובה 4,000 מטר, יערות גשם או חופי ים בצבע טורקיז. כמובן שב360

חדשנות– המדור שילמד אתכם איך מצלמים ב360 איך עורכים את התמונות והסרטונים ואיזה ציוד מומלץ כדי לצלם.

 

"אני מאמין שאין דרך טובה יותר לחוש את הקשר לארץ ישראל מאשר להלך בה לאורכה ולרוחבה. לחצות את עמקיה, להעפיל אל פסגות הריה, לסייר בשביליה – גם הנידחים ביותר. כך, כאשר אתה מסייר ברגל ברחבי הארץ, מתבשם מנופיה ורואה במו עינייך את שרידיה הקדומים וישוביה החדשים, אתה מרגיש את הקשר האמיתי לארץ ישראל ואת היותך בן הארץ הזו." זאב וילנאי

אתרים בישראל

מידע, תמונות וסרטונים מאתרים שונים ברחבי ישראל.

טיולים ואירועים

מידע על אירועים מיוחדים, המלצות לטיולים בארץ ובעולם

סיור וירטואלי

הזמנה של סיור וירטואלי לעסק, כולל הטמעה לגוגל סטריט ויו

בלוג

מידע ומחשבות בנושאים מגוונים הקשורים לתחום ה360